rezerwacja Hotel WillaPort
rezerwacja apartamenty WillaPort
logo WillaPort
Przestronne tarasy z widokiem na jezioro
Luksusowe apartamenty w bezpośrednim położeniu jeziora
Komfortowe wyposażenie. Aneks kuchenny w każdym apartamencie.

 

Luksusowe apartamenty na mazurach

Rezydencje Willa Port oferują luksusowe apartamenty na Mazurach, w Ostródzie nad Jeziorem Drwęckim. Każdy apartament dysponuje aneksem kuchennym, balkonem i bezpłatnym dostępem do Internetu.

Wszystkie apartamenty w obiekcie Willa Port wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów kablowych, kuchenkę mikrofalową i lodówkę. Elegancki wystrój, który przypadnie do gustu najbardziej wymagającym, w połączeniu z funkcjonalnym wyposażeniem, gwarantują komfortowy wypoczynek.

Apartament z widokiem na jezioro

Każdy apartament z widokiem na jezioro dysponuje balkonem, z którego można podziwiać malowniczy krajobraz. Za dodatkową opłatą i po wcześniejszym uzgodnieniu do apartamentu podawane jest śniadanie.

Podczas pobytu Goście mogą wybrać się na spacer promenadą nad jeziorem lub zrelaksować się na plaży. Okolica jest również idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych.

Rezydencje Willa Port zapewniają bezpłatny parking na miejscu.

Super wypoczynek

box1

Podczas pobytu Goście mogą wybrać się na spacer promenadą nad jeziorem. Okolica jest również idealnym miejscem dla miłośników sportów wodnych.Tor do jazdy na nartach wodnych znajduje się w odległości 200m od naszego ośrodka.

 

czytaj więcej

O apartamencie

box2

Każdy pokój dysponuje tarasem, z którego można podziwiać malowniczy widok na jezioro. Zachęcamy również do korzystania z pobliskiej plaży.

 

czytaj więcej

Tawerna

box3

Zapraszamy do pobliskiej tawerny na dania kuchnii regionalnej. Istnieje możliwość wypożyczenia rowerów oraz sprzętu wodnego.

 

czytaj więcej